Çiğ Köfte dükkanı açmak

Bir Çiğ Köfte dükkanı açmak, sizlere daha düşük maliyetler ile yüksek ciro elde etme fırsatları vermektedir. Tüm bu olanaklar ile beraber kazançları tamamen ele alma durumu söz konusu olur, aynı zamanda ise yatırımlarınızı kontrol edebilirsiniz. Ortalama 10,000 TL karşılığında bir işletme kurabileceğiniz gibi, Franchise isim hakları satın alarak marka değerinizi daha yukarılara taşıyabilirsiniz.

Artık birçok işlek caddede, mahalle aralarında ve benzeri bölgelerde çiğ köfte işletmecisi görmek mümkün! Özellikle markalar Franchise isim hakları satın alarak, rekabetin çok fazla olduğu bölümlerde marka seçimlerini gözden geçirmektedir. Böylelikle kazançlar doğrudan sizleri etkileyeceği gibi, aynı zamanda da bir yatırım olanağını değerlendirme durumu da mümkün bir hal almaktadır. Sizlere fikir sunabilmek ve günümüz standartlarında önem gören bir ortam zemini yaratmak bakımından çalışan sitemiz, çiğ köfte bayiliği açarak yüksek cirolar elde edebileceğinizin altını çiziyor!


Çiğ köfteciler nereye açılmalıdır?

Dükkanın boyutları çok önemli olmadığı gibi, bu noktada işletmenizin konumuna önem vermelisiniz. Sadece birkaç masa ve tezgahın sığabileceği bir dükkan tutmak bu noktada işinizi görebilecektir. Zira sizlerden çiğ köfte satın alan pek çok müşteri dükkanınızda yemeyeceği gibi, self servis şeklinde aldığı ürünleri başka bir yerde tüketmeyi tercih ederler. Çiğ köftecinin en çok iş yaptığı alanlar ise;

Okul çevresi (ortaöğretim veya lise, üniversite)
Hastane bölgesi
İşlek bir cadde üzeri
Plaza veya iş hanlarının olduğu bölümler
Metro, metrobüs, Marmaray, vapur seferlerinin olduğu bölgeler

Daha fazla müşteri kazanmanızı ve daha fazla ürün satabilmenizi destekleyen durumlar arasında yer alıyor. Siz de hemen çiğ köfte bayilikleri konusuna ilişkin araştırmalar yapın ve bu hizmet olanaklarından faydalanabilmenin de keyfini sürün. Bu noktada ise doğru bir marka seçmenizi, Franchise isim sunan firmaları araştırmanızı öneriyoruz.

Leave a Reply