Çiğ Köfte fiyatları

Çiğ Köfte fiyatları, ortalama dürüm olarak 2,5 – 3 TL arası satışa sunulur. Bunun yanı sıra porsiyon olarak da 10 TL’ye satılan bu ürünler, bir tepside yaklaşık 100 porsiyona yakın çiğ köfte verebilmektedir. Ortalama bir tepsi çiğ köftenin size maliyeti ise yaklaşık 100 ila 200 TL civarı tutacaktır. Böylelikle bir tepsiden elde edilen gelir ise 500 TL ve üzeri olarak bilinmektedir.

Günümüzde birçok çiğ köfte bayilikleri satan firmalar, isim haklarını satın aldıktan sonra günlük olarak tarafınıza tepsi teslimatlarını sağlamaktadır. Kendi fabrikalarında üretilmiş ve hazırlanmış olan ürünleri müşterilere satmanızı talep eden ve kendi üreteceğiniz ürünleri satmanıza izin vermeyen markalar, marka değerini ön planda tutabilmek ve daha kaliteli karışımla hazırlanmış çiğ köfteleri satmanıza da destek olmaktadır. Günümüz standartlarında önem kazanan bu markalar, kazançlarınızı direkt olarak etkileme hususunda da cazip bir ortam yaratmayı ihmal etmemektedir.


Düşük yatırımlar için, kaliteli bir meslek!

Çiğ köfteci açmak, özellikle düşük yatırım tutarları olan kitleler için fazlası ile önemsenmektedir. Bu noktada ise 10,000 TL ila 20,000 TL arasında yapılacak bir harcama ile beraber kendi işletmenizi kurabilir, hatta bu meblağ içerisinde yer alan Franchise isim haklarını da satın alabilirsiniz. Franchise isim hakları sunan markalar, sizlere belli bir ciro veya işletmenin lokasyonu konularına ilişkin bazı diretmelerde de bulunabilirler.

Bu yüzden alternatif markaları gözden geçirmenizi ve buna göre bir tercih ortamı kurmanızı önermekteyiz. Türkiye standartlarında önem kazanmış  gıda bayilikleri ve pek çok kişi tarafından tercih edilen bu iş grupları, sizlerin yüksek gelir olanaklarını gözden geçirmeniz ve kazançları bu totalde ele almanıza da yardımcı olmaktadır. Bu yüzden çiğ köfte bayilikleri günümüzün çok sık tercih edilen girişim konuları arasında yer alır.

Leave a Reply