Kebap bayilikleri için 5 firma tavsiyesi

Kebapçı bayiliği almak isteyen girişimcilere bu noktada Türkiye’nin en yaygın ve en çok ilgi çeken 5 firmasını sunacağız. Bilindiği gibi gıda sektörü ülkemizde her geçen gün çıtasını arttıran, aynı zamanda ise kitleler tarafından önemsenen bir alandır.

İşlek ve istenilen bir alana açılan dükkan, her zaman sizlerin kar marjı elde etmenize yardımcı olacaktır. Bayilik veren restoranlar ise;

  • Bursa Kebap Evi (Önerilen)
  • Mr. Kebab
  • Kebabi
  • Tophane Kebapçısı
  • Hacıoğlu

Markalarından Franchise isim hakkı satın alarak marka değerinizi arttırın. Bilindiği gibi İskender, şiş ve dürüm gibi ürünler teknik olarak Adana – Bursa bölgelerinde yaygındır. Bu sebeple sizlerin Adana veya Bursa iline bağlı olarak sloganlarını kapsayan markaları tercih etmeniz, müşterilerin sizleri tercih etmelerini doğrudan etkileyecektir. Kebapçı bayiliği satın alırken marka isimlerini çok iyi araştırmalı ve buna göre bir tercih belirlemelisiniz.

Kebapçı dükkanlarını nerede açmalıyım?

Bayilik veren restoranlar, sizlere isim haklarını satmadan evvel mutlaka işletmenizin konumunu öğrenmek isterler. Ara sokaklara bir kebapçı açmak, sizlerin getiriler elde etmenize engel olacağından dolayı, bu noktada iyi bir alan bulabilmek çok önemlidir. İlçe bazlı olarak bakıldığı zaman kalabalık muhitleri seçmenizi öneriyoruz. Ya iş yoğunluğu çok fazla olan ya da fazlaca yaşam alanı barındıran alanlara açmak demek, kazançları doğrudan arttıracaktır.

Kebapçı bayiliği hizmetlerini sunan markaları doğrudan araştırın ve tüm bu olanaklardan faydalanma şansları elde edin. Sizlere kaliteli bir ortam oluşturma konusunda yardımcı olan web sitemiz, 5 farklı ve önemli ismi sizler için sıralamaktan geri kalmadı! Buradan markalara dair bazı bilgiler edinebilir, kazançlarınızı çok daha ileri vadelere taşıma olanaklarına da sahip olabilirsiniz. Her anlamda sizleri desteklemek ve kaliteli bir ortam oluşturmak bakımından buradayız!

Leave a Reply