Kuruyemiş fiyatları 2017

Kuruyemiş bayiliği almayı düşünen kişiler, 2017 yılı itibariyle ürünlerin kaç paradan satışa sunulduğunu bilmemektedir. Biz de girişimcilere özel olarak bu alanda ne kadar kar elde edebilecekleri ve kilosunun satış oranlarına istinaden bilgileri tarafınıza ulaştırıyoruz. En güncel kuruyemiş fiyat listesi;

Antep fıstığı – 55 / 70 TL arası
Ay çekirdeği – 6 / 10 TL arası
Çiğ badem – 60 / 80 TL arası
Ceviz içi – 60 / 70 TL arası
Kabak çekirdeği – 10 / 15 TL arası
Kaju – 60 / 70 TL arası

Gibi fiyatlandırmalar ile devam etmektedir. Gıda bayilikleri satın alırken bu tip ayrıntılara dikkat ederek, sizler de toptan bir şekilde alımlarınızı gerçekleştirmelisiniz. Sizlere hem ürünü ile fark yaratacak, hem de satış bakımından herhangi bir sorun yaratmayacak olan markalar ile çalışmanızı öneriyoruz. Böylelikle toptan fiyatına satın alınan ürünlerde istenilen kar yaratılacağı gibi, satışlarla alakalı da problemler yaşamayacaksınız.

Ürün satış fiyatını kendim belirleyebilir miyim?

Eğer herhangi bir kuruyemiş bayiliği satın almadıysanız veya satın almanıza rağmen sabit fiyat etiketi diretmesi uygulanmıyorsa, kendi belirlediğiniz fiyatlar ile satışlar yapmak mümkündür. Bu alanda bir hizmetten faydalanmanızı desteklemek ve aynı zamanda hizmet olanaklarını doğrudan ele almanıza yardımcı olmak bakımından çalıştığımız gibi, Türkiye’de ise marka değerinizi ön planda tutan bir zemin hazırlamanıza katkı sağlamaktayız.

Satışlarınızı çok daha kontrollü bir alana çevirmek ve aynı zamanda gıda bayilikleri satın alma hususunda araştırmalar yapmanızı öneriyoruz. Doğru bir hizmet skalasından faydalanmak, ister istemez sizlerin çok daha öne çıkan ve aynı zamanda marka değerinizi koruyan bir ortam yaratmanızı sağlayacaktır. Böylelikle fazla ürün satışı gerçekleştirmek, doğrudan kar marjınızı arttıracak bir eylem olarak görülmektedir.

Leave a Reply