Pastane ekipmanları nereden temin edilir?

Pastane bayilikleri satın aldıktan sonra ikinci adım olarak pastane ekipmanlarına mı yöneldiniz? Nereden temin edileceği konusunda fikir sahibi değil misiniz? O halde sizlere bazı ayrıntılar sunuyoruz! Günümüzde pek çok girişimci, Franchise isim haklarını satın aldıktan sonra malzemeleri tedarik edebilmek açısından araştırmalar yapmaktadır.

Malzemeleri satın alırken önemli olan faktör mutlak suretle birinci el olması ve kaliteli bir malzeme yapısından oluşturulmasıdır. Aynı zamanda bazı bayilik veren pastaneler sizlere minimum ücretler karşılığında tüm şubelerine sunmuş olduğu malzemeleri de satabilirler. Zira bu konuda direten bazı markalar, sizlerin açacağı dükkanları için kullanım konusunda hassas davranmaktadır. Aslen bu durumun sizlere kazancı çok yüksektir!

Teknik olarak ekstradan hangi malzemeler gerektiği ve monte işlemleriyle uğraşmazsınız.
Günlük olarak fırın bölümünde kullanılacak gıdalar, yine Franchise isim haklarını aldığınız firmanın aracı tarafından sizlere ulaştırılır.
Marka isminizi henüz yeni bir firma olmanıza rağmen duyurabilirsiniz.

Pastane ekipmanları ücretleri ne kadar?

Pastane ekipmanlarının totalde ücreti 50,000 TL civarı tutabilir. Bu kullanılacak malzemelerden, yapım aşamasında tercih edilecek malzemelere kadar tüm detayları kapsamaktadır. Pastane bayilikleri satın alma aşamasında ise anlaştığınız markanın sizlere ürün satıp, satmayacağı konusunda kesinleşebilirsiniz.

Bu sayede artık sıfırdan bir işletme kurabilmek ve yeni ortamlar oluşturmak söz konusudur! Günümüzde birçok girişimci, bayilik veren pastaneler konusunda marka araştırmalarını sürdürmekte ve teknik bilgiler almaktadır. Biz de genel olarak tüm bu konulara istinaden sizleri bilgilendirebilmek açısından çalışıyor, bu sayede yeni bir işletme oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Pastane ekipmanları, seçeceğiniz ürünün kalitesine ve aynı zamanda satın alacağınız firmanın popülerliğine göre artış gösterebilir. Zira bu tip ürünler satın alırken internet teknolojisini de araştırmanızı önermekteyiz.

Leave a Reply