Pastane malzemeleri nereden temin edilir?

Pastane bayilikleri satın aldıysanız, malzemeler otomatik olarak satın aldığınız firmanın güvencesiyle tarafınıza günlük olarak servis edilecektir. Bu sayede hem malzemeleri nereden alacağınızı düşünmeyecek, hem de her gün malzemeleri taşımak için ekstradan vakit harcamayacaksınız.

Bayilik veren pastaneler, isim haklarını sattığı kuruluşlara minimum ücretler dahilinde bu malzemeleri tedarik etmektedir. Hem bir pasta veya çeşitli pastane ürünlerini üretebilmek açısından malzeme sunabilmek, hem de malzemelerin yapımında kullanılacak olan aksesuarların sunumu bakımından bir firma güvencesi altında olabilmenin önemi çok yüksektir.

Alternatif bir firma ile çalışmıyorsanız, bu noktada malzemeleri satın alabileceğiniz bir depo ile anlaşabilirsiniz. Bu depolar sizlere günlük olarak kendi bünyesinde ürettiği un, krema, hamur işi pek çok ürünü kapsayan konulara istinaden fikir olanakları sunmaktadır. Pastane bayilikleri bu alanda önemsenen ve girişimciler tarafından da ortak tercih olarak görülen bir hizmet türüdür.

Franchise yıllık ödemeleri ne kadardır?

Pastane bayilikleri alanında yıllık olarak franchise isim hakkı ödemeleri, yine firmanın kimliğine ve popülerliğine göre değişim göstermektedir. Bu alanda ise firmalarla iletişime geçmenizi ve alanında sizlere hitap edecek marka tercihlerini yapmak önemli bir husus olarak görülmektedir. Ödenecek ücretle beraber;

  • İsim hakları sizlere ait olacaktır.
  • Dönemsel olarak ihtiyaç duyulan malzemeler, ana firma tarafından sizlere ulaştırılacaktır.
  • Markanızı dilediğiniz gibi taşıma olanaklarına sahip olabileceksiniz.
  • Sene tamamlandığı zaman sözleşmeyi feshedip, kendi markanızı oluşturabilirsiniz.

Bayilik veren pastaneler konusunda bu tip detaylara dikkat etmeli, tercihleri doğru orantılı bir şekilde yapmanızı öneriyoruz. Bu yolları izlemek, sizlerin kazançlarını doğrudan etkiler ve kar elde etmenize yardımcı olur. Geçmişten, günümüze kadar pek çok işletmeci Franchise isim haklarıyla bir pastane açmayı başarmış, bu alanda ciddi kar elde etmiştir.

Leave a Reply