Simit salonu açmak için gerekenler

Simit evi bayilikleri, son dönemlerde girişimcilerin ilgisini çekmeye devam ediyor! özellikle günlük binlerce müşteriye hizmet veren ve satışlar gerçekleştiren simitçiler, artık Türkiye’de daha fazla aktifleşti ve her bölgede karşımıza çıkmaya başladı. Peki, bir simit salonu açabilmek için neler gerekli?

İyi ve kaliteli simit firmaları konumunda yer almak istiyorsanız öncelik olarak işletmenizi olabildiğince işlek bir alana açmaya çalışın. Bu sayede günlük olarak sabit müşteriler elde edebilecek, ürünlerinizi daha fazla satabileceksiniz. Bunun yanı sıra belediyeden istenilen belgelerin alınması, simit üretimi için bir fırın kurulması veya bir fırın ile anlaşılması çok önemlidir! Ekstra olarak ürünlerinizin satışını gerçekleştirecek bir raf bölümü oluşturmalı, bu noktada müşterilerinizin beğenisine ürünleri sunmalısınız. Doğru tercih ortamı bu şekilde söz konusu olacağı gibi, siz de kazançlarınızı doğrudan değerlendirebileceksiniz.

 

Simit salonu açma maliyeti!

Ortalama olarak bir Franchise isim hakkı satın almayacaksanız ve gıda bayilikleri kısmına sıcak bakmıyorsanız, 30 ila 50 bin TL arasında değişen harcamalar yapılabilir. Eğer isim hakkı satın almayı düşünüyorsanız, firmanın ününe ve sizlere sunmuş olduğu şartlara göre bu tutar 10,000 ila 20,000 TL arasında ekstra üste çıkabilir. Bu noktada ise önemli olan faktör kazançların kontrol edileceği bir ortam yaratmaktan geçmektedir.

Sizleri hep bir adım öne taşımak ve bu noktada simit firmaları kapsamında liderliği ele almanıza yardımcı olabilmek bakımından tanıtımlar sunuyoruz. İyi bir girişim örneği ortaya koyarak bu alanda ciddi paralar kazanabilir, girişimlerinizi çok daha ileri seviyelere taşıyıp, ekstra şubeler açabileceğiniz bir ortam da yaratabilirsiniz. Türkiye’de birçok girişimci, simit evi bayilikleri hizmetlerinden faydalanmak açısından markalar arasında bir araştırma ortamı hazırlamayı ihmal etmemektedir.

Leave a Reply