Su bayiliği veren firmalar

Su bayilikleri veren firmalar konusunda araştırmalar yapmak ve buna göre bir tercih belirlemek mi istiyorsunuz? O halde sizlere Türkiye’de isim yapmış ve firmalar tarafından göz önüne çıkan markalar dahilinde bilgiler sunacağız. Bilindiği gibi artık birçok firma, sizlere yıllık ödemeler karşılığında Franchise isim hakları vermektedir. En çok rağbet gören bayilikler ise;

Aytaç
Danone
Kardelen
Suada
Erikli
Saka
Güvenpınar
Abant
Uludağ
Taşdelen

Gibi birçok marka ile iletişim kurabilirsiniz. Bu markalar arasında yıllık Franchise ücretleri ve Türkiye’de tercih edilmesi durumuna göre bir seçenek belirlenebilir. Bu sayede hem daha fazla satış ortamı kurulur, hem de ek gelir elde edebileceğiniz ortam zeminleri firma tarafından yaratılır.


Su bayiliği kazancı aylık ne kadar?

Satın alacağınız su bayilikleri ile beraber ayda 5000 TL ila 15,000 TL arası bir kazanç elde etme durumu söz konusudur. Tabii ki sizlerin ne kadar büyük bir ağa sahip olduğu ve satışları ne kadar süredir gerçekleştirdiği de önemlidir. Şöyle ki, geniş bir ağa sahip olmak demek, her zaman daha fazla müşteri getirisini sağlar.

Bu nedenle franchise markalar arasında en yaygın olanı da Eriklidir. Bunun yanı sıra diğer yaygın olan markaları sıralamada görebilir, buna göre bir tercih yapabilirsiniz. Bayilik veren su firmaları günümüzde yaygınlığını hep bir ileri aşamaya çekmekte ve hedef kitleler tarafından da önemsenmektedir. Bu sayede doğru bir yatırım ortamı sağlanır, kazançlar direkt olarak ele alınabilir. Sizlerin daha iyi cirolar elde etmesi bakımından markadan ziyade, işletmenizi açacağınız bölgenin büyüklüğü ve rakip firmaların ne kadar yaygın olduğu da önemlidir. Var olan markanızı bu sayede öne çıkartabilecek, su bayilikleri ile ciddi bir meblağ elde edebileceksiniz.

Leave a Reply