Toptan Çiğ Köfte satan yerler

Toptan çiğ köfte sunumları yapan ve her gün işletmenize bu tip ürünleri sağlayabilen bir firma mı arıyorsunuz? Türkiye’de birçok franchise hizmet sunan marka, sizlere hem isim haklarını, hem de her gün çiğ köfte sunumu ve malzemelerini tedarik etmektedir. Günlük olarak satın aldığınız tepsi tutarı kadar markaya ödeme yapar, bu sayede her gün düzenli olarak ürünlerinize sahip olabilirsiniz.

Çiğ köfte bayilikleri satın almak isteyen girişimciler, mutlak suretle bilindik bir markadan yana tercih yapmak ve firma değerini yükseltmek açısından araştırmalarını sürdürmektedir. Bayilik süreci boyunca yıllık olarak franchise ödemeler yapılır, bunun yanı sıra ise günlük alınan malzeme tutarı kadar ödeme yine firmalara sağlanır. Bu sayede bir yatırım örneği çizilebilir ve kazançlar daha fazla ön plana çıkar. Çiğ köfteci açmak, kazançlarınızı kısa sürede etkileyecek bir iş örneği olmasından dolayı günümüzde birçok kişi tarafından da tercih edilmektedir.


Çiğ köfteci açarken nelere dikkat etmeliyim?

Bir gıda bayiliği satın almadan önce mutlaka işletmenizin işlek bir konumda olmasına dikkat etmelisiniz. Bunun yanı sıra bilindik bir markadan yana tercih yapmak, sizlerin her daim kazançlarını doğrudan etkiler ve daha yüksek cirolar elde etmenizi sağlar. Özellikle Komagene, Çiğ Köfteci Sait, O Ses, Zarif gibi markalar, sizlere Franchise isim hakları satarak ekstra bir şube açma olanakları vermektedir.

Kendi prosedürlerine göre sadece fabrikalarında üretilen çiğ köfteleri satmanızı talep ederler. Bu anlaşmaya uyarak her gün taze bir şekilde çiğ köfte tepsileri tarafınıza ulaştırılır. Böylelikle satışları yapabilir, daha kaliteli bir getiri elde edebilirsiniz. Hem de hijyen ortamında hazırlanan bu gıdaları müşterilerinize satma olanaklarına da erişebilirsiniz. Hemen siz de çiğ köfte bayilikleri konusunda bilgiler alın.

Leave a Reply