Toptan Damacana Su satan firmalar

Su bayilikleri satın almak isteyen girişimciler, toptan bir şekilde damacanaları alabilecekleri ve kendi müşteri ağlarına satışa sunabilecekleri alan araştırmaktadır. Bu noktada ise birçok marka, dönemsel olarak sizlere isim hakları vermekte ve bu sayede satışları yapabileceğiniz bir alan oluşturmaktadır. Böylelikle toptan bir şekilde satın alınmış damacanalar ile beraber servis ortamı oluşturabilir ve kendi ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz.

Türkiye’de Erikli, Saka, Danone, Abant, Güvenpınar gibi birçok marka sizlere Franchise isim hakları vermektedir. Bayilik veren su firmaları ile anlaştıktan sonra istenen gelir ortamlarını yakalayabilir, marka değerinizi bu sayede daha ileri seviyelere çekme olanaklarına da ulaşabilirsiniz. Günümüzde birçok kişi tarafından önemsenen ve değer gören bu hizmetler, artık girişimcilerin daha uygun fiyatlardan bir işletme açabilmesine destekçi oluyor ve bu noktada olanaklar sağlıyor.


Franchise isim hakkı fiyatları!

Su bayilikleri satın almadan önce mutlaka Franchise isim hakları konusunda hizmetler sunan markalar ile görüşün. Yıllık ödeme sistemleri ve sizlere sunmuş olduğu su ücretlerine göre bir karar kılabilir, daha sonrasında ise işletmenizi açarak, satışlara başlayabilirsiniz. Türkiye standartlarında önem kazanmış ve her geçen gün daha fazla kişi tarafından benimsenmiş olan bu iş grubu, artık tüm mahallelerde aktif olarak sürmektedir.

İşletmeler, tüm mahalle geneline hakim olabilmek ve satışları bu noktada başlatabilmek bakımından bastırdığı broşür, el ilanları ve benzeri birçok marka / ürün tanıtımını gerçekleştirebilmektedir. Sizler de bu denkleme göre hareket eder ve istenilen kazancı karşılayabilirseniz, yatırımlar bu noktada çok daha ileri seviyede olacağı gibi, aldığınız su bayilikleri ile beraber firmanızın ön plana çıkmasına katkı sağlayabilirsiniz. Bu yüzden ilk önceliğinizi mutlaka bulunduğunuz muhitte ki rakip firma ve konumuna göre belirleyin.

Leave a Reply